Har du lyst til en stille og rolig fredag aften uden dansesko og druk? På fredag d. 28/11 kl. 19.00, afholder Replays.dk en 1v1 turnering med op til 32 spillere. Der vil ikke være nogen præmier at hente, udover æren i sig selv. Klik ind på deres hjemmeside og tilmeld dig.
Redaktionen håber på det kraftigste at folk vil behandle denne tour med mere respekt, end DailyRush Mesterskabet, vi som tidligere offentliggjort har aflyst pga. manglende deltagelse og interesse fra flere tilmeldte spillere.

8 KOMMENTARER

  1. Redaktionen håber på det kraftigste at folk vil behandle denne tour med mere respekt, end DailyRush Mesterskabet, vi som tidligere offentliggjort har aflyst pga. manglende deltagelse og interesse fra flere tilmeldte spillere.

    Ok NOK med det her! Det er sq da utroligt at det stadig er 100 % brugernes skyld turneringen ikke blev til noget.. Vi kan da bare håbe, at Replays.dk er bedre til updates osv og ikke planlægger en turnering 1 månede ud i fremtiden.

  2. DT man kun tydeligt høre du ikke spiller warcraft 3 og ikke har prøvet at holde en tour…

    Desuden læser du kun det du gerne vil læse, da Tauruz flere gange har sagt at han undskylder og giver folk ret i at de har en stor del af skylden……..

  3. nej Kronborg, det gør jeg ikke og har ej heller aldrig afholdt en tour.
    Ghostavs udlægning af Replay.dk turnering antager igen, at det kun var brugernes skyld, at den tidligere turnering blev aflyst – hvilket jeg på det strengeste er uenig i. Kan godt være at Tauruz har undskyldt og indset DR’s fejl, men Ghostav fatter da hat.

  4. Ja det er jo altid let at være mr klap hat der aldrig har gidet holde en tour for andre men derimod synes det er heeeeeeerrrrre fedt at prøve at svine dem til der prøver at lave noget…. hurra hurra for DT den dejlige nisse der gør at dailyrush er et dejligt sted at være

  5. Kronborg… jeg synes langt fra det er ” heeerrefedt ” at svine arrangører af turneringer til. Jeg deltager meget sjældent, omend aldrig, i sådanne diskusioner. Dette tilfælde sprang mig dog så skarpt i øjene at jeg valgte at svare dertil.

    Mht din sarkasme til sidst, så er jeg nu ikke andet end drive-by-poster og vil høj sandsynligt ikke poste her mere hvis det ikke omhandler WoW. Jeg er glemt inden 1 uge. Derimod hvis Admins vælger at fortsætte denne tone, at flame dets brugere til hver gang der er noget der mislykkedes for dem, vil fremtiden se dyster ud.. <-- stærkt overdrevet postulat, men vil være sikker på mit basale standpunkt træder igennem.