Inzomnia der i denne sæson spillede i DOGL Division A har valgt at dreje nøglen om. Klanen bestod af Narayan(ikke ham fra After Dark red.), Systemx, Freakazoid, Nextor, Chronos, Fiend og Zierz. Begrundelsen er at de ikke længere har overskud til at køre klanen videre især efter at de har mistet et par spillere. Alle de tidligere medlemmer vil dog fortsætte med at spille RA3 i fremtiden.

11 KOMMENTARER

  1. Kræver måske lige en lidt dybere forklaring..

    Freakazoid er ½ år i Norge og arbejde på ski skole.. Fiend er på try i ics, zierz vil være mere sammen med vennerne og kæresten og dropper q3 et stykke tid.. Plus chronos og nextor har meldt ud at de ville koncentrere sig meget om tdm i qRz..

    Så imo var der kun Narayan og mig, Systemx der var aktive på nær vores to try-out’s (dekiyan og zarton) som gjorde det godt så længe det varede..