Godmorgen kære Daily Rush’ere. De fleste har allerede luret, at årets E3 messe åbner dørene i næste uge. Efter et par uger med lettere stilstand på spilfronten, er E3 “pre-annonceringerne” for alvor ved at tage fat. Producenterne er efterhånden rigtig gode til at “hype” selv kommende presseafsløringer og i år er ingen undtagelse. Indtil messens start på mandag, vil heller ikke her på Daily Rush kunne undgå at blive fodret med seneste rygter og “bevægelser” fær en E3 messe, som på forhånd er blevet lettere amputeret, da flere af de store spillere har meldt fra.


























Hehe, Blizzard har da i hvert fald vist, at de er ret gode til at hype annonceringer. Jeg var vist ikke den eneste der åd det råt.
Jeg forventer ikke det vilde af E3 i år, men jeg vil da stadig følge den, og jeg håber der bliver annonceret nogle spændende ting.
Hvad koster det at deltage i den messe. jeg ser lige at jeg faktisk er i LA den uge. :O)
#3 Uden at vide det helt, så er jeg ikke sikker på at der tillades gæster længere.