Min bitterhed overfor dem, der har fået beta konti til Blizzard’s World of Warcraft, kender ingen grænser. Jeg ville faktisk betale gode penge for en sådan konto, men jeg må jo vente til der kommer en EU beta eller en åben beta for alle, før jeg kan sætte mig til at nyde dette vidunderlige (efter hvad man har hørt) spil.

Så fik jeg også pivet lidt i dag, og vi drøner videre til lidt læsning.

15 KOMMENTARER

  1. Den ene af dem siger det er december… og så siger den anden at der kun er 14 måneder til februar… det er også svært at forstå :> men brok jer lidt mere – det hjælper 8]

  2. Okay. Hehe, nu kan jeg da godt se, at den er rigtig skæg, når den lige bliver forklaret der!
    Tak for den anu.

  3. Sårn ka det gå.. =] tilføjede den osse først senere… var ikke retti planlagt, så lagde ikk vildt mange kræfter i at finde en god..

    Den næste blir bedre! I promise =]

    Og hva ville verden være uden spydige sarac? – kedeligere! 8]

  4. Donald Trump er med i et reality show hvor han siger You’re Fired! naar en skal smides ud… bare lige hvis folk ikke vidste det