lørdag, januar 23, 2021

What to do: Underbo med PMS?

Daily Rush Debat Off-topic What to do: Underbo med PMS?

  • Forfatter
    Emne
  • #0

    __Peter__
    Bruger
    2.150 indlæg
    Offline

    Hvordan lukker man munden på sin underbo, der skændes med sin søster for fuld skrue. Seriøst hun råber og fucking skrier non-stop, jeg har aldrig hørt så mange skældsord på så kort tid Ved ikke om hun har PMS eller hvad fanden der er galt i roen på hende..

    Jeg har allerede købt en mac
    Jeg har en negleklipper og er ikke bange for at bruge den
    Jeg er ikke musikalsk nok til at spille instrumentalversionen

    Løsningsforslag?

Viser 15 kommentarer - 1 til 15 (af 29 i alt)
  • Forfatter
    Kommentarer
  • #1

    TormDK
    Bruger
    14.794 indlæg
    Offline

    Tal med hende og bede hende om at holde sine blødninger i ro?

    #2

    nEmo
    Bruger
    3.772 indlæg
    Offline

    Knep dem?

    And isn't it ironic, don't you think?

    #3

    TheRaz
    Bruger
    9.294 indlæg
    Offline

    Læg en bæ på deres dørmåtte.

    Jeg har atomer i bukserne. Og så kan man desuden aldrig få CPU'er nok. Det er ganske enkelt naturvidenskabeligt umuligt.

    #4

    niemann1
    Bruger
    4.688 indlæg
    Offline

    Havde samme problem i en lejlighed jeg boede i.

    Et ungt par som havde en lille datter og så råbte og skreg de så man troede de ville slå hinanden ihjel.

    Ringede til polisen og fik dem til at komme og se på sagen.

    Siden dengang lukkede de fuldstændigt i og hørte ikke mere til dem det års tid jeg boede der.
    Jeg tror deres datter, uden at vide det, er glad for mig i dag

    Fordi ting forekommer i naturen, så gør det dem ikke automatisk naturlige. ~ Citat Barnebarn

    #5

    MrMathias
    Bruger
    13.136 indlæg
    Offline

    #3 læg en bæ i en papirspose, sæt ild til den, bank på, skrid.

    Oldschool stuff!

    #6

    kenkari
    Bruger
    5.488 indlæg
    Offline

    Gå ned og bank på og spørg om der er noget galt, eller du kan gøre noget, siden hun tydeligvis må have et problem af en art, og du gerne vil være en gentleman og hjælpe hende.

    Om ikke, så tag en kop Karat kaffe med.. “Hvad byder man fremmede?”..;)

    Husk.. Vær venlig og smilende. Dukker du op som det sure svin ovenfra, hjælper du ikke situationen en tøddel

    Stay Loyal - Forget Royal

    #7

    niemann1
    Bruger
    4.688 indlæg
    Offline

    #5

    I mili lavede jeg en bæ i den skosværte som tilhørte den deling vores delte barak med.

    Glemmer aldrig det skrig der kom fra deres pudse stue i den anden ende af gangen

    Fordi ting forekommer i naturen, så gør det dem ikke automatisk naturlige. ~ Citat Barnebarn

    #8

    ElSenator
    Bruger
    8.147 indlæg
    Offline

    Først skal du undersøge om det i virkeligheden ikke er fordi der ligger en tøs og råber og skriger under din seng, men det bare lyder som om det kommer fra underboen. Hvis det ikke er tilfældet, kan du så gå ned og bede dem om at dæmpe sig.

    Jeg var ude for det samme, bare med et vækkeur jeg troede lå nede ved min underbo, men det lå i virkeligheden mellem noget tøj under min seng.

    Boy, did i feel stupid da jeg fandt vækkeuret… Vel at mærke EFTER jeg havde været nede og brokke mig hos min uskyldige nabo.

    Men altså, tjek det lige.

    http://www.muldjord.com

    #9

    Dalian
    Bruger
    170 indlæg
    Offline

    Tag trøjen af!

    Hvor fa'en lejer man en færge henne?

    #10

    CasperSK
    Bruger
    98 indlæg
    Offline

    Mine overboer spillede meget højt nik og jay eller techno, eller også spillede de det bare normalt men her er meget lydt og de har virkelig holdt nogle møg fisting træls fester, vores badeværelse var sgu som at gå ind på et eller andet diskotek.

    Det viser sig så jeg kender deres nabo, en aften skrev jeg til ham på messenger at han lige skulle kigge ud af vinduet, så vi tog os en samtale om hvor pisse træls det var at de larmede hele tiden, eller engang imellem med høj techno, alt imens deres dør til teressen stod åben. Det virkede for de er ved at flytte nu og vi har ikke hørt noget til dem sådan rigtigt.

    Og ja så kan man også hører når de ligger og holder hyrdetime, hvilket altid sker midt om natten, for some reason, så jeg bliver vækket, men hvis man hoster lidt bliver der musse stille, det synes jeg er ret morsomt

    Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

    #11

    ZcooX
    Bruger
    3.486 indlæg
    Offline

    Brug ild … masser af ild

    We are strong when we are many, here we share every penny. Time is lazy and unyielding. Come and see the Zirkus

    #12

    MrMathias
    Bruger
    13.136 indlæg
    Offline
    #13

    Kakedeigen
    Bruger
    1.691 indlæg
    Offline

    Kæb en pose holdkæft bolscher og giv dem til hende, til enten at stikke ned i kæften eller op i fjabben (eller en kombination af ovenstående, selvfølgelig!)

    Køb en Mac

    #14

    MurphyMacManus
    Bruger
    257 indlæg
    Offline

    Fuck hvor jeg kender det… Mine nye underboer de valgte at holde fest til klokken 4 i morges… På en fucking tirsdag… Det undrer mig virkelig, at man finder på det. Det kan self også bare være mig der er gammel sur og tvær:-)

    That's stupid. Name one thing you gonna need a rope for.

    #15

    MasterM1nd
    Bruger
    924 indlæg
    Offline

    af med trøjen og knep dem begge med din slaskende æselspik, mens du samtidigt bestiller et æble baseret produkt..

    she loved to fish, the sound of water was calming for her - http://www.youtube.com/watch?v=YgXW-cKI1bw

Viser 15 kommentarer - 1 til 15 (af 29 i alt)
  • Du skal være logget ind for at kommentere på dette indlæg.