lørdag, januar 23, 2021

Test Drive politiet

Daily Rush Debat Spil Test Drive politiet

  • Forfatter
    Emne
  • #0

    Octo
    Bruger
    1.260 indlæg
    Offline

    Hvad fa.. tænker de pansere på? Giver mig bøder på 20-30 kilo hver gang. Ikke særligt rentabelt når man kun vinder 10-15 kilo på en førsteplads i de der missioner. arrgghh lige brugt 30 min på at vinde 2 races til 25 kilo og så tager panserne 35 bagefter. Frustrerende!

    Har i gode fif til at slippe fra de r*vhu…r, når jeg nu ikke kan undgå at snitte et par biler til tider?

    Eller er bedst bare at betale ved kasse 1 hver gang og betale de små bøder, og droppe at slippe væk?

Viser 5 kommentarer - 1 til 5 (af 5 i alt)
  • Forfatter
    Kommentarer
  • #1

    Kufad
    Bruger
    3.570 indlæg
    Offline

    Har jeg gjort et par gange.. de er simpelthen så svære at ryste af, når du har haft dem efter dig i 5 min.. så nogle gange har jeg bare givet op, og betalt de 2.000 det ofte koster, fluks efter man er blevet “alarmeret”.

    Måske lidt tøset, men ja, det er frustrerende

    PSN & XBL & Steam: kufad

    #2

    Tbear-Dk
    Bruger
    5.417 indlæg
    Offline

    bliv bedre til at køre og du kan helt undgå dem,(har aldrig haft mere end 2 “skilte”)

    #3

    roadrunnah
    Bruger
    14.414 indlæg
    Offline

    hvis man smadrer 7-8 biler koster det 70 000

    DAMN YOU Clicker Heroes!

    #4

    Octo
    Bruger
    1.260 indlæg
    Offline

    #2 Søndagskørsel er ikke for mig. Det fede er jo at trykke speederen i bund og zigzagge, og så skal det jo gå galt en gang i mellem.

    #1 Ja det er nok den strategi man skal bruge når de hænger på, selvom den er lidt fimset. Det andet er bare for dyrt i længden.

    #3 Jeg er nået til pro, så regne ud du er kommet længere med de priser.

    #5

    BruneBanan
    Bruger
    36.130 indlæg
    Offline

    Bare hook dig på live og spil… så generer strømerne ikke mere…du får i hvert fald ingen bøder!

Viser 5 kommentarer - 1 til 5 (af 5 i alt)
  • Du skal være logget ind for at kommentere på dette indlæg.