Steen & Stoffer T-Shirts
- Dette indlæg indeholder 14 kommentarer, har 10 deltagere og blev senest opdateret af
hkhbb for 11 år, 2 måneder siden.
-
Emne
-
Jeg sidder og søger efter Steen og Stoffer (calvin and hobbes) t-shirts. Der virkede ikke lige umiddelbart at være noget ligende topic her på NT, så here we go.
http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=calvin+and+hobbes+t-shirt&_sacat=0&_trksid=p3286.m270.l1313&_odkw=calvin+and+hobbes&_osacat=0
Jeg har fundet nogle stykker på ebay, men vil egentlig gerne hvis man kunne finde dem her i Danmark, så jeg kan slippe for told når det sendes ind i EU. Lad være med at gøre dette til et spørgsmål om at købe det fra ebay, for vil egentlig gerne kunne finde det i EU eller Danmark. Nogen der kender et sted hvor t-shirt med steen & stoffer kan købes ?Som et tillægsspørgsmål: Hvis der virkelig ikke findes et sted i EU el DK, hvordan fungere Ebay så når man køber? Altså i forhold til shipping og betaling plus evt. garantier.
På forhånd tak.
- Du skal være logget ind for at kommentere på dette indlæg.
























