lørdag, januar 23, 2021

NYT PVP guild på Al’akir!

Daily Rush Debat Spil World of Warcraft NYT PVP guild på Al’akir!

  • Dette indlæg indeholder 5 kommentarer, har 4 deltagere og blev senest opdateret af  S_Phoenix for 13 år siden.
  • Forfatter
    Emne
  • #0

    MrMathias
    Bruger
    13.136 indlæg
    Offline

    dav kære rushere!
    nu har jeg efter en god måned pvp endelig fået fuld gladiator! \o/
    men er dog blevet så træt af elendige og spasser spillere der ikke kan finde ud af AV at jeg ikke gider mere nu
    så derfor vil jeg gerne høre om i kender en guild som laver en del premade i AV.. det hehøves sådanset ikke være en pvp guild, men da det er det eneste jeg vil, så kan jeg jo lige så godt komme med i sådan en til at starte med

    så hvis du kender en, eller er med i en, så fortæl mig endelig om den!

    EDIT:
    da det i dag ikke har lykkedes mig at finde et guild, så har jeg sku lavet mit eget

    så hvis du er 70 og render rundt og pvper på al’akir, så vil jeg sku egentlig godt have dig med til noget premade og få sat noget arena op..

    hvad jeg vil er mildest talt og lave et guild som hurtigt og effektivt skal farme honor ind..

    grunden til jeg vælger at lave det, er for at få så stor en gruppe mennesker under mig, som jeg kan bestemme over!
    jeg er mildest talt dødtræt af idioter der har brugt 15 dage af deres liv på at komme ind i av og fuck alt op for andre
    og da jeg i dag har været i raid med godt 30-35 personer, hvor vi har vundet nonstop på min taktik i 4 timer (jeg er stolt! :D) så synes jeg det er meningsløst ikke at få det ordnet ordentligt..

Viser 5 kommentarer - 1 til 5 (af 5 i alt)
  • Forfatter
    Kommentarer
  • #1

    MrMathias
    Bruger
    13.136 indlæg
    Offline

    oh ja jeg er horde! – hvis ikke det var tydeligt nok ud fra min tekst

    #2

    S_Phoenix
    Bruger
    3.440 indlæg
    Offline

    uhmm premade AV´s

    #3

    BeaZT
    Bruger
    1.268 indlæg
    Offline

    #2 via et mod, der autoqueuer dig/andre.

    #4

    Zuke
    Bruger
    1.934 indlæg
    Offline

    Hvis du queue’er med mere end 10 folk med light queue eller stinky queue saa fucker den som regl op for nogle folk derfor folk ik raider av.

    #5

    S_Phoenix
    Bruger
    3.440 indlæg
    Offline

    #3 ahh på den måde, ikke pvp freak så kender ikke til det

Viser 5 kommentarer - 1 til 5 (af 5 i alt)
  • Du skal være logget ind for at kommentere på dette indlæg.