lidt af hvert
- Dette indlæg indeholder 4 kommentarer, har 4 deltagere og blev senest opdateret af
Satyr for 19 år, 9 måneder siden.
-
Emne
-
efter at have læst ENDNU en kommentar om svens stavning, vil jeg foreslå at i tilføjer en ny feature til jeres forum….ORDBOG
det skulle være fairly simpelt at tilføje, og I kan lave det valgfrit at bruge, enten via ens profil eller en knap som GEM fx. ORDBOG.Jeg har også læst en post, hvor der blev nævnt en del om at i have slettet nogle poster, hvis jo er ret svært at check da i har slettet dem anyway have med at erstatte den slettet post med en ny post, hvor overskriften fx. er RØD og der står en kort forklaring og evt. hvem der har hmmm “talt over sig?”
og i endnu en tråd om jeres uheldig situation mht. ustabilitet på forumet, ?og andre steder? læste jeg en post, som antydede at folk bare sviner jer og ikke gør noget for at hjælpe, hvilket jeg mener er forkert, da jeg har selv er kommet med nogle forslag. yderlig synes jeg ikke i har fuldt op på en lignende post (startet af /me), hvor jeg blandt andet forslog at skifte database, men hvad er statuset på jeres “SQL problem”?
QDK
Bemærk: Der tages forbehold for taste og stave -fejl, ironi og sarkasme, samt udslogte varer! Alle priser er incl. 25% moms.
- Du skal være logget ind for at kommentere på dette indlæg.
























