Holde styr på nøglerne..
- Dette indlæg indeholder 21 kommentarer, har 21 deltagere og blev senest opdateret af
FunteX for 10 år, 3 måneder siden.
-
Emne
-
Hejsa Rushere.
Rimelig meningsløst topic, men jeg tabte mine nøgler den anden dag. En venlig sjæl afleverede dem på politistationen, men tog sig friheden at tage min keyhanger som belønning og jeg er nu på udkig efter en erstatning.
Men hold da kæft det er svært at finde nogle som ikke går i stykker lige foreløbig.Hvilket aggregat har i, for at holde styr på jeres nøgler og hvor kan man monstro købe dem?
Googlesøgninger på keyhanger/keychains viser rimelig omfattende resultater, selv på dansk, så kom frisk please.
Mvh Mikaa
Edit;
Det skal nævnes jeg altid har mine nøgler på mig og næsten aldrig har taske med rundt, så en løsning med at lægge nøglerne i en taske er ikke mulig..Help me, Premature Ejaculation Man! Premature Ejaculation Man: I'm coming!
- Du skal være logget ind for at kommentere på dette indlæg.
























