lørdag, januar 23, 2021

Brooklyn Get Down! (KBH)

Daily Rush Debat Off-topic Brooklyn Get Down! (KBH)

  • Forfatter
    Emne
  • #0

    Anonym 11.724 indlæg
    Offline

    Hep Hiya!

    Da en af mine gode venner tog springet for noget tid siden med at starte sin egen butik op Brooklyn10 i indre by hvilket er gået over al forventning bliver der i dag holdt et brag af en fest med de svidige toner fra undergrunden fordelt ud på r’n’b, rap, soul på den ene sal samt elektronisk, house og chillout lounge på anden sal…..

    Sidder du derhjemme og ikke rigtig har nogen planer jamen så kan jeg da KLART anbefale denne fest som vil give dig chancen for endnu en gang at pege fingre af den blegfede Dasz i aktion i nattelivet (Spotter du mig giver jeg en “son of a bitch” i baren – samme koncept som i Århus)….

    Selve arrangementet Brooklyn Get Down! kan umuligt bliver andet end endnu en succes!

    **** Hvis du spotter mig derinde (Jeg vil være iført en gul Brooklyn 10 T-shirt) og du ikke synes festen har damer eller stemning nok refunderer jeg din billet med det samme! ****

Viser 3 kommentarer - 1 til 3 (af 3 i alt)
  • Forfatter
    Kommentarer
  • #1

    Anonym 11.724 indlæg
    Offline

    tillader mig lige at bumpe en enkelt gang da jeg er på vej ud af døren

    #2

    roadrunnah
    Bruger
    14.414 indlæg
    Offline

    …er han gået?

    DAMN YOU Clicker Heroes!

    #3

    Pixeldk
    Bruger
    693 indlæg
    Offline

    tror jeg…

    /looks around

Viser 3 kommentarer - 1 til 3 (af 3 i alt)
  • Du skal være logget ind for at kommentere på dette indlæg.