FARLIG ROMANCE
|
Sofatomaten Bruger 1411 indlæg |
#0
http://www.youtube.com...re=player_embedded Er det okay eller ej ? Ytringsfrihed eller ej ? Ja, det er "lamt" lavet, men er jo sådan set meningen? Syns omkvædet er fedt 17år, og har allerede modtaget skumle trusler på facebook Hun ser ellers cute ud EDIT: Og nu med dødstrusler pga hun holder med Kurt Vestergaard ? omg http://ekstrabladet.dk/112/article1286125.ece I'm a paladin, survival is my middle name
|
Skriv kommentar
For at skrive kommentarer, er det påkrævet, at du er registreret Daily Rush bruger og at du er logget ind.
Kommentarer
Bruger
1765 indlæg
Bruger
736 indlæg
Bruger
12894 indlæg
Moderator
16690 indlæg
Bruger
887 indlæg
Bruger
10872 indlæg
er du skæv bananen?
Bruger
3607 indlæg
Bruger
13988 indlæg
Bruger
1741 indlæg
Og alt det der ytringsfrihed fis gør mig træt ;/
kan alle dog ikke bare gøre som gud ber om, hvis nogen gir dig bitchslap, så vend den anden kind til!
Bruger
6314 indlæg
Bruger
4514 indlæg
Spørgsmålet går bare mere på, hvornår det bliver til en personhetz?
Bruger
2760 indlæg
Bruger
3641 indlæg
Der er virkelig nogen der har ondt i røven.
Bruger
1438 indlæg
Bruger
1920 indlæg
At man så får lyst til at slå ihjel (ikke p.g.a budskabet, men fordi hun simpelthen virker så irriterende) er så en anden side af sagen.
Hun skulle have vist det til sine venner, og når hun så fandt ud af at det var noget lort, slettet det fra sin computer.
Bruger
2529 indlæg
Men må sgu sige hun har balls
Bruger
13805 indlæg
og i får lige lidt mere brain fuck med på vejen:
http://www.youtube.com/watch?v=gTshCYPAvLE
Bruger
986 indlæg
her er en ligeså "god":
http://www.youtube.com...OttCQ0&feature=fvw
Bruger
12422 indlæg
For mig er det okay.. ser intet galt i det som sådan.. Men hun skal jo være forberet på at få en masse brok og ja trusler.. så dem skal hun ikke pive over når hun kan ligge sådan noget ud.
Bruger
1100 indlæg
Bruger
3117 indlæg
Bruger
4719 indlæg
Bruger
5229 indlæg
Håber ikke for hende at nogen tager det alvorligt
Bruger
1298 indlæg
Then I was like "why???"
Redaktør
30011 indlæg
Sangen... tja... den for hun sgutte 5 point for